کاتالوگ جدیدترین محصولات برندهای معتبر جهان
گروه محصولات
Skip Navigation Links.
دسته بندی های موجود
عینک های آفتابی
عینک های طبی
همه ی موارد  
صفحه ی رزومه
 • شرکت فروشگاههای زنجیره ای اپتیک یکی از شرکتهای گروه هلدینگ پرسیا است، که یکی از فعالیتهای این هلدینگ در حوزه اپتیک میباشد.

  شرکتهای فعال در  حوزه اپتیک در این هلدینگ شامل شرکت تولیدی و توزیعی و  خدماتی و فروشگاههای خورده فروشی است.

  پارس اپتیک
  کارخانه مجز شرکت پارس اپتیک بیش از 25 سال است که در شاخه های گوناگون صنعت اپتیک و بینایی فعالیت دارد.
  این شرکت تنها واحد بخش خصوصی است که همزمان تولید کننده انواع فریم عینک شامل طبی، ایمنی، صنعتی، آفتابی و عدسی های طبی، آفتابی و ایمنی است.
  در بخش ایمنی سالها است که نام این شرکت در بازار تجهیزات ایمنی معرف کفیت، ثبات و رعایت استانداردهای روز جهانی بوده است. عدسی ها و تمام قطعات عینک های ایمنی این شرکت که در خود شرکت ساخته شده و یا از شرکتهای معتبر خارجی تامین شده است، بعد از کنترل دقیق به دست مشتریان میرسد.

  پرسیا

  شرکت نمایندگی لوکس در ایران: این شرکت دارای 14 سال سابقه انحصاری از گروه Luxottica ایتالیا است.

  شرکت Luxottica لیدر رشته اپتیک در دنیا است و حدود 15 میلیارد یورو گردش مالی دارد. Luxottica صاحب 33 برند مشهور جهانی  میباشد که گروههایی چون:
  Rayban , bvlgari , Versach , voge , prada , Revo , okly ,
  از برنئهای مشهور این گروه است.

  در ایران حدود 400فروشگاه نماینده این محصولات هستند.

  فروشگاههای زنجیره ای اپتیک
  فروشگاههای زنجیره ای اپتیک اولین شرکت دارای مجوز زنجیره خرده فروشی در ایران میباشد، که فعالیت خود را در سال 1387 با مجوز وزارت بازرگانی آغاز نموده است.
  هم اکنون نزدیک به 160 شعبه در سراسر کشور دارد که اکثر این شعب دارای بخش معاینه چشم ، کارگاه مشاوره ، و نمایشگاه می باشد. افراد فعال در این مراکز دارای تجربه و مجوز فعالیت از شبکه بهداشت و درمان کشور هستند. و در آینده نزدیک قصد دارد شعب خود را به 400 فروشگاه در سراسر کشور افزایش دهد.

  بسیاری از طرح های بکر شامل : فروش اعتیاری اقساطی ، بیمه مکمل چشم ، اسکرینگ مدارس و دانشگاهها از برنامه های اجرایی این گروه میباشد.

00002